21 srpna, 2016

IT služby

Proč oprava počítačů a servis počítačů od nás? 

Výhody a přednosti:

  • Ucelené služby – náš PC servis pokrývá celou paletu činností a tvoří tak kompletní službu
  • Profesionalita – pokud nebudeme schopni odstranit a opravit závadu nebudeme účtovat žádný poplatek
  • Pokrytí – oprava počítačů a servis počítačů pokrývá celý kraj Vysočina se sídlem v Moravských Budějovicích.
  • Cena – férová hodinová sazba a výjezd technika zdarma!

Pro domácnosti a firemní zákazníky nabízíme rychlé a efektivní opravy počítačů a servis počítačů přímo u Vás  doma nebo ve firmě. Dle rozsahu problému trvá oprava počítačů již do jedné až dvou hodin. Závadu efektivně  opravíme a poradíme, jak opakovaným potížím předejít. Oprava počítačů je pro naše školené a certifikované  techniky samozřejmostí a denní rutinou.

Jak fungujeme?

Od jiných servisů se lišíme především tím, že dovoz výpočetní techniky na naše servisní středisko mohou pouze  naši technici. V praxi fungujeme tak, že ve Vámi smluvený čas přijede technik ZDARMA (okolí 30km od Mor.  Budějovic) k Vám domů nebo do firmy a problém vyřeší na místě. Jestliže do 15 minut od příjezdu technik shledá  počítač v terénu ne-opravitelný, neúčtuje žádnou hodinovou sazbu, vypíše Vám doklad o příjmu počítače a  ZDARMA jej odveze na naše středisko. Po opravě Vám zavoláme a zase přivezeme zdarma k Vám domů nebo do  firmy. Šetříme tak nejen Váš čas, ale i peníze.

Délka opravy?

Délka opravy při odvozu se standardně pohybuje do 3 pracovních dnů v závislosti na druhu problému a počtu aktuálně  servisovaných počítačů. Většinu běžných náhradních dílů máme připraveno skladem nebo na skladě dodavatele,  speciální díly pak musíme objednat a jsou k dispozici obvykle do týdne.


Nejčastější příklady servisních prací:

– instalace operačního systému (Windows) – Zdarma

Servisní úkon spočívá v instalaci operačního systému do nového počítače zakoupené u nás. Dále provedeme instalaci ovladačů pro jednotlivé komponenty a kompletní aktualizaci operačního systému. Zodpovíme také Vaše případné dotazy. Pokud budete mít zájem, poradíme Vám, jak správně ukládat a zálohovat důležitá data.

– reinstalace operačního systému (Windows) – 1999,-

Servisní úkon spočívá v odinstalaci nefunkčních programů, ovladačů a v opětovné instalaci těchto programů do PC. V případě, že operační systém pracuje pomalu a nespolehlivě doporučujeme provést kompletní zálohu dat, formát pevného disku a novou instalaci operačního systému, ovladačů pro jednotlivé komponenty a aktualizaci operačního systému a dalších programů.

– instalace Wi-Fi routru – od 899,-

Máte doma více počítačů a přemýšlíte jak sdílet internet, data, tiskárny a podobně? Nabízíme Vám řešení bezdrátové sítě. Hardware pro stavbu bezdrátové sítě používáme výhradně od těch nejlepších výrobců v poměru kvalita/cena. V případě zájmu o stavbu bezdrátové sítě nás neváhejte kontaktovat.

– oprava hardware – 420,-/h

Hardwarový servis spočívá ve zjištění závady na PC. Cena diagnostiky závady je u nás zdarma. Zjistíme, co se ve Vašem počítači porouchalo, dodáme náhradní díly a opravíme. Toto vše přímo u Vás – počítač budete mít neustále pod kontrolou. U složitějších oprav si Váš počítač odvezeme do našeho servisního střediska, kde ho v co možná nejkratší době opravíme a opět přivezeme zpět.

– údržba počítače/notebooku pro domácnosti i pro firmy(fyzické vyčištění) – Od 899,-

Již po několika měsících provozu se uvnitř počítače usazuje prach, který zhoršuje odvod tepla počítačových komponent a dochází k značnému zkracování životnosti těchto součástek a později i k možné závadě. Jednorázová celková údržba – vnější i vnitřní čištění speciálními antistatickými prostředky, promazání mechanických dílů předepsanými značkovými oleji, otestování funkčnosti.